Kabiny lakiernicze

Oferujemy szeroką gamę kabin lakierniczych firmy Spanesi.

Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu, jednej z najbardziej nowoczesnych linii produkcyjnych na rynku oraz profesjonalnego zespołu inżynierów i projektantów, firma SPANESI dołączyła do grona najlepszych wśród producentów kabin lakierniczych – w tym również przemysłowych kabin lakierniczych.

Nasza propozycja to kabina lakiernicza o wysokich parametrach pracy, i niskich kosztach eksploatacji, umożliwiająca kontrolowanie kosztów w celu osiągnięcia jak największej wydajności lakierni, a nie jedynie zapewnienie „pomieszczenia z wentylacją i ogrzewaniem”.

Niepowtarzalny design i dbałość o najmniejsze szczegóły stawia firmę SPANESI na czele światowych producentów kabin lakierniczych.  

Kabiny lakiernicze firmy Spanesi.

Oferujemy między innymi

 • Spersonalizowane wymiary dostosowane do potrzeb Klienta

 • najnowocześniejsze technologie ogrzewania
  (palnik z otwartą komorą spalania, palniki tradycyjne gazowe lub olejowe, wodne wymienniki ciepła, ogrzewanie elektryczne)

 • wentylacja pozioma lub pionowa

 • odciąg powietrza przez okratowanie w podłodze,
  przez ściany boczne, lub przez ścianę tylną

 • zaawansowany układ sterowania z systemem archiwizacji i wizualizacji danych,
 • dotykowy lub elektromechaniczny panel sterowania

 • zdalny nadzór nad kabiną lakierniczą
  (poprzez internet)

Łącząc najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z doświadczeniem i zaawansowanym sterowaniem, znacząco wybiegającym w przód względem oferty konkurencji, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom, proponując rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo pracy dla lakierników, idealne warunki do procesu lakierowania, ograniczone do minimum koszty eksploatacji przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej wydajności stanowiska pracy.

Najwyższa jakość usług

Najwyższa jakość

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem przemysłowych kabin lakierniczych SPANESI, automatycznych i pneumatycznych komór śrutowniczych LAMEF, podestów / wind lakierniczych GIULIANO.

Profesjonalny zespół

Jesteśmy producentem przemysłowych systemów odpylania. Posiadamy wyspecjalizowany dział sprzedaży, projektowy i montażu instalacji nawilżania, wentylacyjnych i klimatyzacji

Wieloletnie doświadczenie

Spanesi wprowadza innowacje, projektuje i produkuje całą gamę sprzętów do naprawy powypadkowej. Dzięki światowemu zasięgowi obejmującemu lokalne oddziały i dużą sieć dystrybucji..

Prowadzimy szkolenia